Dom Kultúry v poslednom období prešiel kompletnou rekonštrukciou, vďaka čomu dostali interné priestory nový šat a aj nové uplatnenie viužitia. V rámci Domu Kultúry poskytujeme možnosti jednak prenájmu priestorov na organizovanie spoločenských a kultúrnych podujatí. Ďalej sú tu priestory na prenájom za účelom zriadenie podnikateľských prevádzok.

Veľkou výhodou ktorou disponuje Dom Kultúry je aj jeho umiestnenie v rámci Košíc a tiež pohodlný prístup električkou, autobusom a trolejbusom. Pred budovou Domu Kultúry je k dispozícií veľké parkovisko pre osobné autá, autobusy a tiež pre taxi službu.
Divadlo Grand

...ponúka svoje priestory na prenájom divadelných predstavení, komorných koncertov,konferencií, seminárov, školských akadémií, worschopov, kongreso a iných kultúrnych a spoločnských podujatí.

Vstúpte   Estrádna sála

...s kvalitným parketom, veľkým pódiom a otvoreným poschodím dávamožnosť pre usporadúvanie plesov, tanečných zábav, svadieb, koncertov, besied, vačších pracovných stretnutí, prezentácií...

VstúpteGrand kabaretPRIPRAVUJEME PRE VÁS


UŽ ČOSKORO


VstúpteJumbo centrum

... je svojími možnosťami, umiestnením a veľkorysými priestormi jedinečným stánkom kultúry a umenia v Košiciach a okolí...

Vstúpte